Live Football Streaming

Sunday, 05/07/2015 GMT+1

Friendly Matches 13:30 [Friendly Matches] VFB Stuttgart - Viktoria Plzen

China 13:35 [Chinese Super League] Hangzhou Lvcheng - Tianjin Teda

China 13:45 [Chinese Super League] Shanghai SIPG - Shanghai Shenxin

China 14:00 [Chinese Super League] Guangzhou Evergrande FC - Chongqing Lifan

Friendly Matches 14:30 [Friendly Matches] FC Slutsk - FC BATE Borisov

sweden 15:00 [Swedish Allsvenskan] Falkenbergs FF - IF Elfsborg

Friendly Matches 17:00 [Friendly Matches] SK Sturm Graz - FK Zenit St. Petersburg

Friendly Matches 17:00 [Friendly Matches] Karlsruher SC - Red Bull Salzburg

sweden 17:30 [Swedish Allsvenskan] Kalmar FF - AIK

sweden 17:30 [Swedish Allsvenskan] GIF Sundsvall - IFK Goteborg

sweden 17:30 [Swedish Allsvenskan] BC Hacken - Helsingborg IF

brazil 21:00 [Brazilian Serie A] Sao Paulo FC - Fluminense FC RJ


Monday, 06/07/2015 GMT+1

Friendly Matches 01:00 [FIFA Women's World Cup 2015] United States - Japan

Friendly Matches 16:30 [Friendly Matches] Naftan Novopolotsk - Torpedo Zhodino

Friendly Matches 18:30 [Friendly Matches] Dinamo Brest - Shakhtyor Soligorsk

Friendly Matches 18:45 [Friendly Matches] SC Schwaz - FC Ufa

sweden 19:05 [Swedish Allsvenskan] Gefle IF - Hammarby IF

Friendly Matches 19:30 [Friendly Matches] NK Celje - FC Kobenhavn

UEFA U21 Championship 19:45 [UEFA U19 Championship] Austria U19 - France U19


Tuesday, 07/07/2015 GMT+1

UEFA U21 Championship 17:15 [UEFA U19 Championship] Netherlands U19 - Russia U19

Champions league 18:00 [UEFA Champions League] Levadia - Crusaders

Friendly Matches 18:30 [Friendly Matches] FC Hansa Rostock - Werder Bremen

Friendly Matches 19:30 [Friendly Matches] Shakhtar Donetsk - FC Sion

Champions league 20:00 [UEFA Champions League] Santa Coloma - Lincoln Red Imps

Champions league 20:00 [UEFA Champions League] The New Saints - B36

Champions league 20:30 [UEFA Champions League] Folgore - Pyunik

UEFA U21 Championship 20:30 [UEFA U19 Championship] Germany U19 - Spain U19

Europa League 21:00 [UEFA Europa League] Shamrock Rovers - Progres Niederkorn

Wednesday, 08/07/2015 GMT+1

concacaf 01:00 [Concacaf Gold Cup] Panama - Haiti

concacaf 03:30 [Concacaf Gold Cup] United States - Honduras

Friendly Matches 18:00 [Friendly Matches] SK Sturm Graz - Terek Groznyi

Thursday, 09/07/2015 GMT+1

concacaf 02:00 [Concacaf Gold Cup] Costa Rica - Jamaica

concacaf 04:30 [Concacaf Gold Cup] El Salvador - Canada

Europa League 16:00 [UEFA Europa League] Kairat Almaty - Crvena Zvezda

Europa League 16:00 [UEFA Europa League] Dacia Chisinau - FK Renova

Europa League 16:00 [UEFA Europa League] FK Mladost Podgorica - Neftchi Baku

Europa League 16:30 [UEFA Europa League] Sutjeska - Debreceni VSC

Europa League 17:00 [UEFA Europa League] F91 Dudelange - UCD

Europa League 17:00 [UEFA Europa League] IF elfsborg - FC Lahti

Europa League 17:00 [UEFA Europa League] Inter Baku - Laci

Europa League 17:00 [UEFA Europa League] Kalju Nomme - Aktobe

Europa League 17:00 [UEFA Europa League] Omonia - Dinamo Batumi

Europa League 17:00 [UEFA Europa League] Qabala - FC Dinamo Tbilisi

Europa League 17:00 [UEFA Europa League] Spartaki Tskhinvali - FC botosani

Europa League 17:00 [UEFA Europa League] Spartaks - Buducnost Podgorica

Europa League 17:00 [UEFA Europa League] Torpedo Zhodino - FK Kukesi

Europa League 17:00 [UEFA Europa League] Ulisses FC - Birkirkara

Europa League 17:30 [UEFA Europa League] Shakhter Soligorsk - Glenavon FC

Europa League 18:00 [UEFA Europa League] AIK stockholm - Vaasa PS

Europa League 18:00 [UEFA Europa League] Apollon Limassol - Saxan

Europa League 18:00 [UEFA Europa League] Beitar Jerusalem - Ordabasy

Europa League 18:00 [UEFA Europa League] Beroe - Atlantas

Europa League 18:00 [UEFA Europa League] HNK hajduk Split - Sillamae Kalev

Europa League 18:00 [UEFA Europa League] MSK Zilina - Glentoran FC

Europa League 18:00 [UEFA Europa League] Odd Grenland - Sheriff Tiraspol

Europa League 18:00 [UEFA Europa League] Rosenborg - Vikingur Gota

Europa League 18:00 [UEFA Europa League] Slovan Bratislava - College Europa FC

Europa League 18:05 [UEFA Europa League] Randers FC - UE Sant Julia

Europa League 18:30 [UEFA Europa League] FC Lusitanos - West Ham

Europa League 18:30 [UEFA Europa League] Zrinjski - Shirak FC

Europa League 18:45 [UEFA Europa League] HB Torshavn - FK Trakai

Europa League 18:45 [UEFA Europa League] PFK Litex Lovech - FK jelgava

Europa League 18:45 [UEFA Europa League] Vaduz - SP La Fiorita

Europa League 19:00 [UEFA Europa League] Bala Town - FC Differdange 03

Europa League 19:00 [UEFA Europa League] FK Rabotnicki - Flora Tallinn

Europa League 19:00 [UEFA Europa League] NK lokomotiva zagreb - Airbus UK Broughton

Europa League 19:00 [UEFA Europa League] NSI Runavik - Linfield

Europa League 19:00 [UEFA Europa League] Partizani Tirana - Stromsgodset

Europa League 19:00 [UEFA Europa League] Slask Wroclaw - NK CM Celje

Europa League 19:05 [UEFA Europa League] Spartak Trnava - Olimpik

Europa League 19:30 [UEFA Europa League] Cukaricki - NK domzale

Europa League 19:30 [UEFA Europa League] Ferencvarosi TC - Go Ahead Eagles

Europa League 19:30 [UEFA Europa League] Jagiellonia - Kruoja

Europa League 19:30 [UEFA Europa League] Juvenes/Dogana - Brondby IF

Europa League 19:30 [UEFA Europa League] Luka Koper - Vikingur Reykjavik

Europa League 19:30 [UEFA Europa League] Vojvodina - MTK Budapest FC

Europa League 19:45 [UEFA Europa League] Aberdeen - FK Shkendija 79

Europa League 19:45 [UEFA Europa League] St. Johnstone - Alashkert

Europa League 19:45 [UEFA Europa League] St. Patricks Ath. - Skonto Riga

Europa League 19:45 [UEFA Europa League] Valletta FC - Newtown AFC

Europa League 20:15 [UEFA Europa League] FH hafnarfjordur - SJK

Europa League 20:15 [UEFA Europa League] KR Reykjavik - Cork City

Europa League 20:15 [UEFA Europa League] Zeljeznicar Sarajevo - Balzan FC

Friday, 10/07/2015 GMT+1

concacaf 01:00 [Concacaf Gold Cup] Trinidad and Tobago - Guatemala

concacaf 03:30 [Concacaf Gold Cup] Mexico - Cuba